Psychoterapeuta i psychotraumatolog Piotr Tandyrak

Piotr Tandyrak

Psychoterapeuta, Psychotraumatolog

Godziny wizyt
Piątek 14:00 - 19:00

Nurt
psychodynamiczny

O mnie

Ukończyłem studia licencjackie i magisterskie z zakresu pedagogiki specjalnej – resocjalizacji, w Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Aktualnie jestem w trakcie czteroletniego kursu psychoterapii organizowanego przez Oddział Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. J. Babińskiego w Krakowie, który jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Ukończyłem również studia podyplomowe z zakresu psychotraumatologii w Collegium Humanum w Warszawie.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem w trakcie odbywania stażu w dziennym oddziale psychiatrycznym 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Krakowie oraz w Centrum Psychoterapii w Myślenicach.

Doświadczenie diagnostyczne i terapeutyczne zdobywałem również w trakcie pracy w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym i Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej jak również w trakcie odbywania licznych praktyk w placówkach wsparcia dzieci i młodzieży.

Pracuję indywidualnie z młodzieżą i osobami dorosłymi stosując podejście psychodynamiczne. W pracy z młodzieżą swoją uwagę skupiam na towarzyszeniu młodemu człowiekowi w rozwiązywaniu problemów, które są wpisane w trudny czas dojrzewania i wkraczania w dorosłe życie. Koncentruję się na wspomaganiu pacjenta w zrozumieniu przez niego samego siebie. Pomagam osobom, które są w kryzysie oraz tym, których dotknęły zaburzenia depresyjne i lękowe. Wspieram osoby, które zmagają się z ciężarem doznanej traumy w skutek doświadczonych trudnych wydarzeń w życiu. Towarzyszę tym z Państwa, którzy pragną dokonać jakiejkolwiek zmiany w swoim życiu. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Specjalizacja

  • Psychoterapia indywidualna dorosłych

  • Psychoterapia indywidualna młodzieży

  • Interwencja kryzysowa

Wizyty

  • Wizyty stacjonarne