Umów wizytę

Formularz kontaktowy


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, numer telefonu, adres email) przez Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej BrainHELP, ul. Lenartowicza 21/7, Kraków zwany dalej zamiennie Poradnia w celu umówienia terminu lub potwierdzenia wizyty za pomocą środków komunikacji elektronicznej na wskazany adres email w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. oraz za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne. Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Administratora: Edytę Pawłowską-Fugas prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą Edyta Pawłowska-Fugas Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej BrainHelp w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia sprawy. Pełna informacja RODO znajduje się w Polityce Prywatności.

  Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego z Rejestracją naszego Centrum.

  Rejestracji wizyty można dokonać telefonicznie:
  – pod numerami tel.: +48 533 817 839 lub +48 604 777 554
  – od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00.

  W wypadku niedostępności postaramy się wykonać połączenie zwrotne do Państwa w możliwie krótkim czasie.

  Możliwe jest także sprawdzenie dostępności terminów drogą mailową. Prosimy w takim wypadku o wiadomość z podaniem rodzaju wizyty, na którą chcą się Państwo zarejestrować oraz, w razie potrzeby, nazwiska konkretnego specjalisty oraz numer telefonu, na który możemy do Państwa oddzwonić.

  Wiadomości prosimy kierować na adres e-mail: kontakt@brainhelp.pl

  Appointments can be also scheduled by phone (English Spanish):
  – at the following number: +48 789 299 258


  In case we are unavailable, we will try to return your call as soon as possible.

  You can also check the availability of appointments via email. In such cases, please send us a message specifying the type of appointment you wish to register for and, if necessary, the name of the specific specialist, as well as the phone number we can call you back on.

  Please send messages to the following email address: kontakt@brainhelp.pl