Psychoterapia dzieci i młodzieży

Psychoterapia dzieci i młodzieży – to pomoc nastolatkowi lub dziecku w trudnościach wieku dojrzewania: relacjach rodzinnych, rówieśniczych, wyzwaniach, które stawia mu szkoła, w odczuwanym przygnębieniu i niepokoju, w trudnościach z kontrolą swoich reakcji. Wspiera w przezwyciężaniu kryzysów i procesie naturalnego rozwoju

Wskazania do psychoterapii młodzieży:

– Ataki lęku i paniki
– Fobie
– Stany depresyjne
– Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne
– Zaburzeń jedzenia
– Ataki gniewu/złości
– Problemy ze snem, z nauką i koncentracją uwagi
– Problemy w relacjach z rówieśnikami
– Problemy w relacjach z rodziną

Usługa czas trwania cena
Psychoterapia indywidualna młodzieży - pierwsza wizyta
50 minut
200 zł
Psychoterapia indywidualna młodzieży - kolejne wizyty
50 minut
170 zł
Psychoterapia dzieci - pierwsza wizyta
50 minut
200 zł
Psychoterapia dzieci - kolejne wizyty
50 minut
170 zł
Prezentowany cennik ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Specjaliści

Aleksandra Nowak

Psycholog​, Psychoterapeuta

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim o specjalizacjach psychologia terapeutyczna, psychologia kliniczna i zdrowia. Doświadczenie kliniczne i terapeutyczne zdobywałam na oddziale dziennym ogólno-psychiatrycznym w Oświęcimiu, w Zakładzie Psychoterapii w Krakowie, w dziennym oddziale Psychoz w Krakowie i w Gabinecie Terapeutycznym w Nowym Targu.

Piotr Tandyrak

Psychoterapeuta

Ukończyłem studia licencjackie i magisterskie z zakresu pedagogiki specjalnej – resocjalizacji, w Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Aktualnie jestem w trakcie czteroletniego kursu psychoterapii organizowanego przez Oddział Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. J. Babińskiego w Krakowie, który jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Jestem również w trakcie studiów z psychotraumatologi organizowanych przez Collegium Humanum w Warszawie.

Joanna Urbanik

Psychoterapeuta

Jestem psychoterapeutą realizującym 4-letnie, całościowe szkolenie psychoterapeutyczne, które jest akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Pracuję w nurcie systemowym, jak również psychodynamicznym. Doświadczenie terapeutyczne zdobywałam między innymi na oddziale ogólno-psychiatrycznym w Szpitalu Klinicznym im. Dr. Józefa Babińskiego w Krakowie, w Ośrodku Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieżyw Brzesku oraz Bochni, a także w Placówkach Opiekuńczo-Wychowawczych.

Joanna Czuba

Psycholog​, Psychoterapeuta

Jestem dyplomowanym psychoterapeutą i psychologiem. Ukończyłam psychologię ogólną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz całościowe 4,5 letnie szkolenie, atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, w nurcie psychodynamicznym i terapii systemowej rodzin.

Aleksandra Telega

Psycholog​, Psychoterapeuta

Jestem absolwentką psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyłam całościowe, czteroletnie szkolenie w Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem w Warszawie, które posiada akredytację Brytyjskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów Tańcem i Ruchem i jest jedyną szkołą w Polsce, która kształci terapeutów właśnie w tym nurcie. Podczas studiów magisterskich brałam także udział w rocznej Akademii Tańca Terapeutycznego w Krakowie. Uczestniczyłam w wielu warsztatach doszkalających m.in. z zakresu ruchu rozwijającego, tańców w kręgu czy projektowania ćwiczeń do pracy z różnymi grupami w oparciu o analizę ruchu.

Dominika Potępa

Psycholog​, Psychoterapeuta

Jestem psycholożką w trakcie całościowego 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie humanistyczno-egzystencjalnym Gestalt. Moja droga kształcenia w zakresie psychoterapii zaprowadziła mnie również na kurs I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) oraz kurs terapii ACT (Akceptacji i Zaangażowania).

Patrycja Koperek

Psycholog​, Psychoterapeuta

Jestem absolwentką psychologii oraz filozofii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie jestem w trakcie 4-letniego, całościowego szkolenia psychoterapeutycznego organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. Józefa Babińskiego w Krakowie. Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi w oparciu o psychodynamiczne rozumienie funkcjonowania człowieka. W swojej pracy koncentruję się na wspomaganiu pacjenta w zrozumieniu jego potrzeb oraz samego siebie, a także na dotarciu do źródeł doświadczanego cierpienia.

Dorota Kamińska​

Psycholog, Psychoterapeuta​

Jestem psychologiem, pedagogiem oraz trenerem zastępowania agresji TZA w modelu terapeutycznym dla dzieci i młodzieży. Obecnie jestem w trakcie całościowego szkolenia dla psychoterapeutów w Fundacji KONTEKST na Rzecz Rozwoju Psychoterapii i Terapii Rodzin. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Terapii Rodzin.Doświadczenie zawodowe zdobyłam w pracy w szkole i przedszkolu jako rewalidant dzieci w spektrum ASD oraz zagrożonych niedostosowaniem społecznym.