Psychoterapia rodzinna​​

rodzina podczas psychoterapii rodzinnej

Psychoterapia rodzinna to forma pomocy udzielana rodzinie, gdy w znaczący sposób dochodzi w niej do zaburzenia relacji pomiędzy domownikami. Zdarzają się też sytuacje, kiedy pod wpływem bardzo silnych wydarzeń (śmierć bliskiej osoby, utrata pracy, przeprowadzka) rodzina doznaje kryzysu wymagającego interwencji psychoterapeuty rodzinnego, który ma za zadanie pomóc przezwyciężyć trudności i przywrócić równowagę w relacjach.

Wskazania do terapii rodzinnej:

– częste kłótnie w rodzinie;
– problemy wychowawcze;
– niechęć do rozmowy, współpracy, czy ignorowanie swojej roli w rodzinie;
– kryzys rodzinny;
– zmiana warunków życiowych.

Usługa czas trwania cena
Konsultacja psychoterapeutyczna - pierwsza sesja
60 minut
300 zł
Psychoterapia rodzinna - kolejne sesje
60 minut
260 zł
Prezentowany cennik ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Specjaliści

Edyta Pawłowska-Fugas

Psychoterapeuta

Pomysłodawczyni i założycielka Centrum. Zajmuję się psychoterapią osób dorosłych, pracuje głównie w nurcie psychodynamicznym z elementami podejścia systemowego.

Aleksandra Telega

Psycholog​, Psychoterapeuta

Jestem absolwentką psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyłam całościowe, czteroletnie szkolenie w Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem w Warszawie, które posiada akredytację Brytyjskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów Tańcem i Ruchem i jest jedyną szkołą w Polsce, która kształci terapeutów właśnie w tym nurcie. Podczas studiów magisterskich brałam także udział w rocznej Akademii Tańca Terapeutycznego w Krakowie. Uczestniczyłam w wielu warsztatach doszkalających m.in. z zakresu ruchu rozwijającego, tańców w kręgu czy projektowania ćwiczeń do pracy z różnymi grupami w oparciu o analizę ruchu.

Nurt:

integracyjny

Dorota Kamińska​

Psycholog, Psychoterapeuta​

Jestem psychologiem, pedagogiem oraz trenerem zastępowania agresji TZA w modelu terapeutycznym dla dzieci i młodzieży. Obecnie jestem w trakcie całościowego szkolenia dla psychoterapeutów w Fundacji KONTEKST na Rzecz Rozwoju Psychoterapii i Terapii Rodzin. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Terapii Rodzin.Doświadczenie zawodowe zdobyłam w pracy w szkole i przedszkolu jako rewalidant dzieci w spektrum ASD oraz zagrożonych niedostosowaniem społecznym.

Nurt:

systemowo-psychodynamiczny