Dorota Kamińska

Dorota Kamińska

Psycholog, Psychoterapeuta​

Godziny wizyt
Czwartek 15:00 - 20:00
Piątek 15:00 - 20:00

O mnie

Jestem psychologiem, pedagogiem oraz trenerem zastępowania agresji TZA w modelu terapeutycznym dla dzieci i młodzieży. Obecnie jestem w trakcie całościowego szkolenia dla psychoterapeutów w Fundacji KONTEKST na Rzecz Rozwoju Psychoterapii i Terapii Rodzin. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Terapii Rodzin.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam w pracy w szkole i przedszkolu jako rewalidant dzieci w spektrum ASD oraz zagrożonych niedostosowaniem społecznym. We współpracy ze Stowarzyszeniem Rodzin “Zdrowie psychiczne” udzielam wsparcia i pomocy osobom w kryzysie załamania psychotycznego oraz ich bliskim. Prowadzę też terapię indywidualną i korzystam z regularnej superwizji.

W pracy nastawiam się na otwarte i pozbawione uprzedzeń zgłębianie świata przeżyć i doświadczeń, które są wnoszone w trakcie sesji. Z uwagą podążam za pacjentem by zrozumieć i poznać przyczynę cierpienia, którego doświadcza i wspólnie znaleźć właściwe remedium. W zależności od poczucia komfortu, potrzeb i zasobów pacjenta, w pracy zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi, korzystam z narzędzi podejścia systemowego oraz psychodynamicznego. Szczególnie bliskie jest mi podejście psychoanalityczne.

Specjalizacja

  • Psychoterapia indywidualna dorosłych

  • Psychoterapia indywidualna dzieci i młodzieży

  • Psychoterapia par i małżeństw

  • Psychoterapia rodzinna

Wizyty

  • Wizyt stacjonarne

  • Wizyty online