Anna Trójczak

Anna Trójczak

Psychoterapeuta

Godziny wizyt
Poniedziałek 8:00 - 12:00
                    17:00 - 20:00

Nurt
gestalt

O mnie

Jestem psychoterapeutką humanistyczno-egzystencjalną w trakcie 4-letniego szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyłam Program Pomocy Psychologicznej w ujęciu Gestalt.

Wierzę w potencjał człowieka i jego zdolność do dokonywania przemiany i zdrowienia. Proces ten jest wspierany w procesie terapeutycznym, w bezpiecznej relacji z terapeutą/ką.

„Pierwszym krokiem w każdej zmianie jest przyjęcie odpowiedzialności za swoje życie” Irvin Yallom

Pracuję z osobami dorosłymi, doświadczającymi trudności w codziennym funkcjonowaniu, zmagającymi się z problemami w relacjach, cierpiącymi z powodu obniżonego nastroju, napięcia, lęku i samotności.

Moja praktyka psychoterapeutyczna poprzedzona jest ponad 15-letnim doświadczeniem w pracy z ludźmi w obszarze biznesu, stażem w Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie na Zamkniętym Oddziale Psychiatrycznym oraz wolontariatem w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym.

Pracuję w oparciu o Kodeks Etyczny Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt. Stale się rozwijam, uczę i poznaję siebie poprzez udział w treningach terapeutycznych i szkoleniach. Praktykę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji.

Specjalizacja

  • Psychoterapia indywidualna dorosłych

Wizyty

  • Wizyty stacjonarne