Agnieszka Kwiecińska

Agnieszka Kwiecińska

Psycholog, Psychoterapeuta, Psychoonkolog

Godziny wizyt
Poniedziałek 15:00 - 20:00
Środa 11:00 - 1600
Czwartek 15:00 - 20:00

Nurt
psychodynamicznym i psychoanalitycznym

Wizyty odbywają się w gabinecie przy
ul. Zygmuntowskiej 13/1 w Krakowie

O mnie

Ukończyłam Kurs Psychoterapii organizowany przez szpital im. dr Babińskiego oraz szkolenie “Leczenie głębokich zaburzeń osobowości” w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej. Nieustannie uczę się szeroko rozumianej relacji z drugim człowiekiem i rozumienia jego trudności.

Prowadzę psychoterapię indywidualną dla osób doświadczających depresji, lęków, bezradności i nasilonego cierpienia psychicznego o różnym podłożu. Pracuję z osobami, które pragną poznać przyczyny swoich problemów, lepiej je rozumieć i dzięki temu móc świadomie zmieniać swoje życie. Terapię prowadzę w nurcie psychodynamicznym, łącząc go z psychoanalitycznym. Pracę z pacjentem opieram na uważności, empatii, rozumieniu aktualnej sytuacji życiowej pacjenta oraz jego historii i jej znaczenia.

Jestem również certyfikowanym psychoonkologiem i superwizorem psychoonkologii Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego. Mam wieloletnie doświadczenie pracy z pacjentami mierzącymi się z chorobą nowotworową, oraz z ich rodzinami. Zajmuję się również pracą z osobami przeżywającymi utratę i żałobę.

Prowadzę szkolenia dla przyszłych psychoonkologów, a także dla lekarzy i pielęgniarek z zakresu komunikacji klinicznej.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Prowadzę superwizję dla psychoonkologów.

Specjalizacja

  • Psychoterapia indywidualna dorosłych

  • Interwencja kryzysowa

Wizyty

  • Wizyty stacjonarne