Joanna Czuba

Joanna Czuba

Psycholog, Psychoterapeuta

Godziny wizyt
Poniedziałek 18:00 - 20:00
Wtorek 17:00 - 19:00

O mnie

Jestem dyplomowanym psychoterapeutą i psychologiem. Ukończyłam psychologię ogólną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz całościowe 4,5 letnie szkolenie, atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, w nurcie psychodynamicznym i terapii systemowej rodzin.

Swoje doświadczenie w psychoterapii zdobywałam w poradniach, w fundacjach, a także na stażach: przy Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej oraz na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych, w Katedrze Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego CMUJ.

Zajmuję się psychoterapią dzieci, młodzieży i dorosłych. Pomagam osobom z trudnościami emocjonalnymi, z niskim poczuciem własnej wartości, w kryzysie, w stresie, z autoagresją, z doświadczeniem traumy, w żałobie, a także z zaburzeniami osobowości, depresyjnymi, lękowymi. Prowadzę również terapię par.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Przestrzegam Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w Krakowie.

Specjalizacja

  • Psychoterapia indywidualna dorosłych

  • Psychoterapia indywidualna dzieci i młodzieży

  • Psychoterapia par i małżeństw

Wizyty

  • Wizyt stacjonarne

  • Wizyty online