Psycholog i psychoterapeuta Jadwiga Głowacka

Jadwiga Głowacka

Psycholog, Psychoterapeuta

Godziny wizyt
Wtorek 14:00 - 20:00
Piątek 15:00 - 20:00

Nurt
poznawczo-behawioralny

O mnie

Jestem psychologiem, certyfikowanym Trenerem Umiejętności Społecznych dzieci, młodzieży i osób dorosłych oraz psychoterapeutką w trakcie szkolenia organizowanego przez Akademię Motywacji i Edukacji w Warszawie.  Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, a swoją  pracę poddaję regularnej superwizji.
 

Doświadczenie diagnostyczne i terapeutyczne zdobywałam podczas staży w Centrum Metody Krakowskiej współprowadząc Treningi Umiejętności Społecznych oraz w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, diagnozując i prowadząc konsultacje psychologiczne dla dzieci i ich rodziców.

Odbyłam również staż w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym Wielkie Drogi, diagnozując i opiniując wychowanków oraz staż w telefonie zaufania ,,Prometeusz” dla osób uzależnionych i współuzależnionych.       
                                             
Zajmuję się psychoedukacją, konsultacjami wychowawczymi oraz modelowaniem zachowań społecznych. W swojej pracy wykorzystuję techniki zaczerpnięte z terapii poznawczo-behawioralnej, koncentrując się na zasobach klienta. Ukończyłam szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i wykorzystuję metodę Kids Skills – Dam Radę! do motywowania i znajdowania mocnych stron uczestników terapii.
 
Interesuję się psychoprofilaktyką uzależnień, zaburzeniami nastroju, mutyzmem i zaburzeniami zachowania.     
                                                 

W Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej BrainHelp zajmuję się psychoterapią dzieci i młodzieży, prowadzę konsultacje z rodzicami i  Treningi Umiejętności Społecznych.

Specjalizacja

  • Psychoterapia indywidualna młodzieży

  • Psychoterapia indywidualna dzieci

Wizyty

  • Wizyty stacjonarne