Coaching kariery (dorośli)

Coaching kariery

Coaching kariery to forma wsparcie w momencie, gdy czujemy, że chcemy coś zmienić w swoim zawodowym obszarze, a nie bardzo wiemy w którą stronę powinniśmy pójść. Spotkania opierają się na założeniach coachingu, które mówią, że poprzez rozmowę i poznanie swoich mocnych stron znajdziesz najlepszą drogę zawodową, która sprawi, że będziesz w swojej pracy szczęśliwym i spełnionym człowiekiem

Usługa czas trwania cena
Sesja indywidualna
50 minut
180 zł
Prezentowany cennik ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Specjaliści

Beata Nowakowska​​

Coach, Doradca zawodowy

Od 28 lat jestem poszukującym nauczycielem. Mój rozwój osobisty rozpoczął się od coachingu, który zmienił moje życie diametralnie. 8 lat temu ukończyłam studia podyplomowe “Międzynarodowe studia coachingowe” w Szkole Wyższej im. Bogdana Jasińskiego w Krakowie. Od czterech lat pracuję jako doradca zawodowy najpierw w technikum, a obecnie w liceum ogólnokształcącym i pomagam młodzieży podejmować trafne decyzje związane z wyborem ścieżki edukacyjno – zawodowej. W coachingu kariery natomiast opieram się na założeniach coachingu i pomagam klientom dokonać zmian w swoim życiu osobistym i zawodowym.