Coach i doradca zawodowy Beata Nowakowska​

Beata Nowakowska​

Coach, Doradca zawodowy

Godziny wizyt
Termin uzgadniany indywidualnie ze specjalista

O mnie

Od 28 lat jestem poszukującym nauczycielem. Mój rozwój osobisty rozpoczął się od coachingu, który zmienił moje życie diametralnie.  8 lat temu ukończyłam studia podyplomowe “Międzynarodowe studia coachingowe” w Szkole Wyższej im. Bogdana Jasińskiego w Krakowie i od tego momentu wierzę w słowa, które wypowiedział Napoleon Hill „Jesteś w stanie osiągnąć wszystko, jeśli tylko uwierzysz, że jesteś w stanie to zrobić!” . Wszystko co potrzebujemy do zmiany, mamy w sobie i ta cudowna prawda, tak prosta i tak prawdziwa, sprawdziła się wielokrotnie w mojej praktyce coacha, ale również w moim życiu osobistym. Zrealizowałam swoje marzenia. Jednym z nich było znalezienie pracy, która pozwoli mi pomagać innym. Obecnie jestem w tym punkcie życia kiedy mówię: kocham moją pracę. Tak, jest to możliwe. Często nie zdajemy sobie sprawy, ze zmiana blokujących przekonań, może być początkiem  wyjścia z impasu, odnalezienia swojej wewnętrznej MOCY  i  skutecznego pokonania trudności w dążeniu do celu. Wierzę, że jest możliwe osiągnięcie satysfakcji wynikającej z realizowania swojej właściwej drogi życiowej. Cały czas szukałam możliwości rozwoju zawodowego, dlatego ukończyłam kurs artecoachingu , uzyskałam certyfikat trenera oraz ukończyłam studia podyplomowe “Praktyczna psychologia kierowania i negocjacji”  na Akademii Górniczo – Hutniczej. Kolejnym moim krokiem były studia podyplomowe na kierunku „Doradztwo zawodowe i przedsiębiorczość” w Wyższej Szkole Humanistyczno – Ekonomicznej w Brzegu.

Od czterech lat pracuję jako doradca zawodowy najpierw w technikum, a obecnie w liceum ogólnokształcącym i pomagam młodzieży podejmować trafne decyzje związane z wyborem ścieżki  edukacyjno – zawodowej. W coachingu kariery natomiast opieram się na założeniach coachingu i pomagam klientom dokonać zmian w swoim życiu osobistym i zawodowym.. Pracuję z osobami dorosłymi,  nad rozwojem osobistym  Wiem z własnego doświadczenia, że możliwe jest osiągnięcie szczęścia  oraz znalezienie sensu życia.  Pomagam zmieniać życie osobom, które bardzo tego pragną,  ale nie wiedzą jak tego dokonać.

Prowadząc  Akademię Świadomego Rodzica,  bazuję na własnym doświadczeniu rodzica, który uczył się na własnych błędach. Będąc mamą dorosłych już synów wiem, ze rodzicielstwo to jedno z najpiękniejszych ale i  najtrudniejszych zadań jakie mamy do wypełnienia w swoim życiu. Na spotkaniach wykorzystuję metody coachingu grupowego oraz bajko terapii.

Od niedawna realizuję się również zawodowo w Specjalistycznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej , gdzie pełnię funkcję organizatora spotkań, szkoleń oraz warsztatów  wspierających działania doradców zawodowych w szkołach.

Specjalizacja

  • Coaching

  • Coaching kariery

  • Doradztwo zawodowe

  • Świadomy rodzic - coaching rodzicielski

Wizyty

  • Wizyt stacjonarne

  • Wizyty online