Anna Soda

Anna Soda

Psycholog, Psychoterapeuta

Godziny wizyt
Wtorek 8:00 - 16:00

O mnie

Jestem absolwentką psychologi jednolitych studiów magisterskich na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego o specjalności psychologia kliniczna. W trakcie studiów podyplomowych na Uniwersytecie Jagielońskim – Collegium Medicum – MCKP z psychoterapii. Doświadczenie kliniczne zdobywałam w Szpitalu Specjalistycznym – Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny, Zespole Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej, Szpitalu Specjalistyczny im. Ludwika Rydgiera w Krakowie. Aktualnie współpracuje z Grupą LUX MED oraz Centrum Medyczne Profeomed. Gdzie prowadziłam/prowadzę, konsultacje psychologiczne/psychoterapeutyczne, diagnozę, psychoedukacje oraz psychoterapie indywidualną. Współpracowałam z rodzinami, młodzieżą oraz osobami dorosłymi.

Oferuję pomoc osobą w kryzysie emocjonalnym/życiowym, przewlekłym stresem, zaburzeniami lękowymi, depresją, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami psychosomatycznymi, fobiami, zmagającymi się z trudnościami w pracy zawodowej, w relacjach z innymi, trudnościami z doświadczanymi emocjami oraz problemami komunikacyjnymi. Aktualnie pracuje z osobami dorosłymi od 18 roku życia. Specjalizuje się w diagnozie, psychoedukacji oraz psychoterapii. Pracuje w nurcie integracyjnym, łącze nurt psychodynamiczne z inni podejściami.

Swoją prace podaje regularnej superwizji oraz stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach/szkoleniach m.in:
– Mindfulness – treningi uważności;
– Europe around gender equality (Portugal);
– Szkolenie personelu medycznego z zakresu psychoonkologii;
– Terapia poznawczo-behawioralna;
– Terapia dziecka z autyzmem;
– Psychodietetyka;
– Psychologia sportu;
– Forum Psychoterapii Psychoz.

Specjalizacja

  • Psychoterapia indywidualna dorosłych

Wizyty

  • Wizyt stacjonarne

  • Wizyty online